Behringer HLC660U Dahili Mikrofonlu Usb Stereo Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ultra Geniş Dinamik Sürücüler

53 mm çapa sahip olan ultra geniş ses sürücüleri sayesinde detaylı tizler ve derin basslar oluşturur. Bu da tüm nüansları duyabileceğiniz bir dinleme deneyimi sunar.

Mikrofonlu Fonksiyonel Tasarım

Yüksek kaliteli ve net ses iletimi için tasarlanan dahili bom mikrofonu sayesinde müzik dinlemenin yanı sıra oyun oynama, konferans ve podcast kayıtları gibi farklı kullanımlara uygundur. Esnek yapısı sayesinde kullanmadığınızda kulak pedinin yanına sabitleyebileceğiniz bu mikrofon sayesinde Behringer HLC660U kulaklığınızı pek çok aktivite için kullanabilirsiniz.

Kullanışlı Kontrol Tuşları

Özellikle konferans görüşmelerinde konforlu bir süreç sağlanması için kullanışlı kontrol anahtarı bulunur. Bu anahtar ile mikrofon sesini açıp kapatabilir, ses seviyesi ayarlarını gerçekleştirebilirsiniz.

USB Konnektörle Tak-Çalıştır Avantajı

USB konnektörü sayesinde mobil cihazlardan masaüstü bilgisayarlara, akıllı televizyonlardan oyun konsollarına kadar pek çok cihaz ile kullanabileceğiniz Behringer kulaklık, tak-çalıştır prensibi sayesinde kurulum gerektirmez.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER HLC660U DAHİLİ MİKROFONLU USB STEREO KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok