Behringer HPM1000 Çok Amaçlı Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Stüdyo Kalitesi Sunan Frekans Dönüştürücü

Hem tiz hem de bass frekans dönüştürücü içerdiği için tüm sesleri, müzisyenlerin istediği gibi duymamıza yardımcı olur. Bu sayede favori müzik kayıtlarınızı stüdyo kalitesinde dinleyebilirsiniz.

Konforlu Kulak Süngerleri

Kullanıcıların kulak anatomilerine uygun olan yumuşak süngerli kulak pedleri sayesinde ağrı hissine neden olmayan Behringer HPM1000 kulaklık, uzun müzik dinleme seansları için idealdir.

Pürüzsüz Sound Özelliği

Behringer HPM1000 kulaklıkta yer alan 40 mm ses sürücüleri, geniş frekans aralığı ve dinamik güç sayesinde her zaman pürüzsüz bir sound duymanızı sağlar. Bu ses sürücüleri sayesinde çok amaçlı olarak tasarlanan kulaklığınızı müzik dinlemeden oyun oynamaya kadar birçok aktivitede kullanabilirsiniz.

Kobalt Kapsüller ile Yüksek Çözünürlük

Ses iletimini çözünürlük kaybı olmadan ileten kobalt kapsülleri ile benzerlerinden ayrılan Behringer HPM1000 çok amaçlı kulaklık, tam kapalı formu ile dış ortamdan izole olmanızı da sağlar. Böylece sadece dinlediğiniz içeriklere odaklanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER HPM1000 ÇOK AMAÇLI KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok