Behringer K-2 Analog ve Yarı Modüler Sentezleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Behringer K-2 için Harici Kaynaklar

Sesinizin sentezin bir parçası olmasını sağlamak için K-2'ye harici bir ses kaynağı ya da bu şekilde K-2'ye başka bir synthesizer da bağlayabilirsiniz. Hatta on altı örneğe kadar bir çoklu zincir kullanabilir ve etkili bir şekilde on altı polifoni elde edebilirsiniz.

Yama ile Benzerlerinden Ayrılan Sentezleyici

Sentezleyici (tıpkı MS-20 gibi) oldukça basit bir sentezleyicidir, fakat sağ kısımda bulunan yama bölümü synthesizer'ın yönlendirmesini değiştirebilecek özelliklere sahiptir. K-2’nin özellikleri ile çıkarabileceğiniz seslerin neredeyse sınırı yoktur.

Yeni Özellikler

Behringer K-2, monofonik bir analog sentezleyicidir ve ses düzenleyicilerin vazgeçilmezlerinden biridir. Ünlü Korg MS-20'nin birçok özelliğini taşır, ancak Eurorack formatında yeniden yaratılmış halidir.

Yarı Modüler Sentezleyici ve Yama Özelliği

Behringer K-2 yarı modüler sentezleyici ciddi yama yapılabilirlik sunar ve klasik bir analog synth tasarımından faydalanabilirsiniz. Tamamen analog sinyal yolu, kalın sesli osilatörler (dört değişken dalga şekli ile), canlı ve agresif analog filtreler ve hızlı analog zarf oluşturucuları içerir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER K-2 ANALOG VE YARI MODÜLER SENTEZLEYİCİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok