Behringer Monopoly Polifonik Sentezleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

USB ile Dijital Kontrol Avantajı

USB MIDI özelliği sayesinde Windows ve Mac işletim sistemleri ile uyumlu sentezleyiciyi bilgisayarınıza bağlayabilir ve dijital ses kontrol programları ile ayar seçeneklerinizi artırabilirsiniz.

37 Tuşlu, 4 Osilatörlü Sentezleyici

Behringer MonoPoly, 37 tuşlu bir klavyeye ve eğilebilir bir kontrol paneline sahiptir. Bu sentezleyici ile ses açısından, her biri kendi dalga biçimine, oktavına, ince ayarına ve ses yüksekliğine sahip dört analog osilatör elde edebilirsiniz.

Ses Başına Osilatör Avantajı

Sentezleyici sayesinde sesin bütünü bir filtreye ve ardından VCA modülüne gider. Temelde dört salınımlı kalın bir mono çıkar. Ancak, bunları polifonik olarak da çalabilir, böylece ses başına bir osilatöre sahip olabilirsiniz.

Senkronizasyon Ayarı ve Hareketli Arpej

İki LFO ile ekstra ses olanaklarına sahip olabileceğiniz MonoPoly sentezleyici, senkronizasyon seçenekler sunar ve birden fazla hat boyunca geleneksel yukarı, aşağı, yukarı/aşağı hareketlere sahip bir arpej bulunur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER MONOPOLY POLİFONİK SENTEZLEYİCİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok