Behringer MPA30BT Hepsi Bir Arada Taşınabilir 30 Watt Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bluetooth Bağlantılı Taşınabilir Yapı

30 Watt amplifikatörü ve çift yönlü hoparlör sistemine sahip olan Behringer MPA30BT, Bluetooth teknolojisi sayesinde akıllı telefonlardan taşınabilir bilgisayarlara kadar Bluetooth donanımına sahip pek çok cihaza bağlanabilir.

Uzun Süre Kesintisiz Kullanım

Şarj edilebilir bir bataryaya sahip olan Behringer MPA30BT hoparlör, Behringer MPA30BT hoparlör, tam dolu batarya ile 20 saate kadar kullanım ömrü sunar. Bu sayede pek çok organizasyon ve canlı performans sırasında sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Çift Mikrofon Kullanma Avantajı

Taşınabilir bir PA sistemi olarak kullanma ayrıcalığı sunan başarılı hoparlör, gelenekler veya dijital mikrofonlar için uygun konnektöre sahiptir. Bu özelliği sayesinde aynı anda 2 mikrofona kadar bağlayabilirsiniz.

Hepsi Bir Arada PA Sistemi

Müzisyenlerin yanı sıra düğün organizasyonları, spor salonları, partiler ve kurumsal sunumlarda maksimum 100 kişiye dinleti yapması için tasarlanan Behringer MPA30BT hoparlör, hepsi bir arada PA sistemi olarak öne çıkar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER MPA30BT HEPSİ BİR ARADA TAŞINABİLİR 30 WATT HOPARLÖR
Üretim Yeri
ÇİN
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok