Behringer MS16 Aktif 16 Watt Kişisel Monitör Sistemi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bilgisayarınızı Kişisel Stüdyoya Dönüştürün

Behringer kişisel monitör sistemi, bilgisayarınızın ses sistemini yükseltmeniz için tasarlandı. Böylece Behringer kişisel monitör sistemi sayesinde bilgisayarınızı kişisel bir stüdyoya çevirebilirsiniz.

Etkileyici Bir Performans ile Tanışın

16 Watt gücündeki stereo sistemi, güçlü wooferlar ve yüksek çözünürlüklü tweeter özellikleri ile size etkileyici bir performansa sunar. Ayrıca Behringer MS16, özel bass, treble ve ses kontrolleri ile muhteşem bir seviyeye ulaşır.

Üstün Ses Kalitesiyle Her Zaman Yanınızda

Behringer MS16 kişisel monitör, üstün ses kalitesiyle kendisine hayran bırakır. İster profesyonel bir müzisyen isterseniz de müzik tutkunu biri olun, MS16 hoparlör müziğinizi mükemmel bir ses kalitesi ile buluşturur.

Müziğinizi Zirveye Taşıyın

Çoklu giriş seçenekleri ile çok daha yüksek bir ses vadeden Behringer monitörü, CD, MD ve MP3 çalarınıza bağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra üzerinde yer alan stereo jak girişleri sayesinde klavye, dinamik mikrofon ve elektro gitar gibi cihazlarınızı takarak müziğin keyfini dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER MS16 AKTİF 16 WATT KİŞİSEL MONİTÖR SİSTEMİ
Üretim Yeri
ÇİN
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok