Behringer Neutron Analog ve Yarı Modüler Sentezleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bağımsız Osilatör Kullanımı

Parafonik modda, her iki osilatör birbirinden bağımsız olarak kullanılabilir. Bu size çok fazla kontrol sağlar ve performanslar sırasında sesleri hızlı bir şekilde değiştirmek için kullanışlıdır. Ayrıca bireysel darbe genişlik/ton modülasyon kontrolü sayesinde sesinizi detaylı bir şekilde şekillendirebilirsiniz.

Behringer Yarı Modüler Sentezleyici

Behringer Neutron, tamamen analog devreli parafonik yarı modüler bir sentezleyicidir. Yenilikçi tasarım, otantik bir ses deneyimi için efsanevi bir VCO'ya dayanan bir analog sinyal yolu sağlar.

Benzersiz Sesler için Yeni Kombinasyonlar

Synth'in çekirdeği, iki adet 3340 analog osilatör tarafından oluşturulur. Bu size çok çeşitli olası sesler verir. Dalga formları kusursuz bir şekilde karıştırılarak gerçekten benzersiz bir ses için yeni kombinasyonlar oluşturmanıza olanak tanır.

Çok Çeşitli Bağlantılarla Modern Ekipman Uyumu

Yarı modüler tasarım, 32 giriş/24 çıkış jak matrisi ve MIDI I/O gibi çok çeşitli bağlantılara izin verir. Kullanabileceğiniz standart yönlendirmeler sayesinde yama uygulaması gerekli değildir. Behringer Neutron, sentez dünyasında ilk adımlarını atmak isteyen yeni başlayanlar için erişilebilirdir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER NEUTRON ANALOG VE YARI MODÜLER SENTEZLEYİCİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
KIRMIZI
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok