Behringer PODCASTUDIO 2 USB Kayıt Paketi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Xenyx 302USB Mikser ile Sesinizi Düzenleyin

Behringer podcast setinin içinde yer alan mikser, USB bağlantı noktası ile bilgisayarınıza hemen bağlanabilir. Xenyx Mic Preamplifikatör ile temiz ve net bir ses elde edebilir, iki kanallı EQ ile sesinizde düzenlemeler yapabilirsiniz.

HPM1000 Arkası Kapalı Kulaklık

Yüksek çözünürlüklü ses sunan Behringer HPM1000 kulaklıklar podcast yayınlarınız için ideal özelliklere sahiptir. 40 mm sürücüleri ile geniş frekans aralığı sunan kulaklıkları ister kayıt ister eğlence için kullanabilir, rahat yastıkları ve ayarlanabilir bandı sayesinde saatlerce podcast ya da oyun yayınları yapabilirsiniz.

Podcastudio 2 USB Paketi ile Canlı Yayın

Behringer markasının hazırlamış olduğu Podcastudio 2 USB kayıt paketinde masaüstü mikser, ses yalıtımlı kulaklık, dinamik mikrofon, mikrofon standı veri ve bağlantı kablolarının yanı sıra “Podcast nasıl yapılır?” kitapçığı bulunur. İlk kez canlı yayın yapacak kullanıcılar için de mükemmel olan bu set, ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Ultravoice XM8500 Mikrofon

Dinamik el tipi mikrofon, yüksek kazanımlı ve nem gibi ortam koşullarına dayanacak şekilde üretilmiştir. Vokal ve konuşma mikrofonu özellikler bulunan Behringer XM8500, uzak ve düşük sesleri engeller ve sadece sesinize odaklanır. İki adet pop gürültü filtresi içerdiği için ultra net bir ses çıkışı sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER PODCASTSTUDİO 2 USB PODCAST KAYIT PAKETİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok