Behringer Poly D Analog Sentezleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Poly D Analog Sentezleyici

Behringer Poly D dört osilatörlü bir analog sentezleyicidir, ancak monofonik, ahenkli ve aynı zamanda polifonik olarak her sesin bir osilatör aldığı şekilde çalabilir. Behringer sentezleyici, klasik ahşap kaplama kasasının içinde tek ses yerine dört polifoni sese sahiptir.

37 Tuşlu Klavye

Poly D ile filtreye aftertouch bağlayabileceğiniz arkada bazı jak konnektörleri olan bir arpej ve sıralayıcıya da sahip olursunuz. Tüm bunlara eğim çarkı ve modülasyon çarkı ile çevrili 37 tuşlu bir klavye ve eğilebilen bir kontrol paneli de dahildir.

Poly D Sentezleyicinin Öne Çıkan Özellikleri

Osilatör dalga formları, karıştırıcı, filtre için konum anahtarları, bir distorsiyon modülü ve hatta bir koro efekti içerir. Juno korosunu andırır, iki düğme, yavaş ve hızlı bir değişkene sahiptir. Akorları polifonik/parafonik modda çalmak istiyorsanız çok kullanışlıdır.

Ses Efektleri ve Şekillendirme

Poly D, ultra kalın basslar ve keskin kurşun tonlar, parlak efektler, klasik prog rock org seslerinden çarpık seslere kadar tüm gamı kapsayan ultra esnek ses şekillendirme yetenekleri ile donatılmıştır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER POLY D ANALOG SENTEZLEYİCİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok