Behringer PS400 Ultra Kompakt Fantom Güç Kaynağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kolay Taşınabilir Cep Boyutu

Minimal tasarımı sayesinde hareket halindeyken de kondenser mikrofonların enerji ihtiyacını karşılama ayrıcalığı sunan Behringer PS400 güç kaynağı, aynı zamanda mikseri ile de kullanıma uygundur. Bu uyumluluk, fantom güç kaynağının Mic girişine mikrofonu bağladıktan sonra Mic Thru jak üzerinden miksere bağlantı sağlamanıza olanak tanır.

İki Farklı Güç Kaynağı Bir Arada

+12V ve +48V olmak üzere iki farklı güç kaynağı seçeneği sunan Behringer PS400 Ultra Kompakt fantom güç kaynağı, her kondansatör mikrofonu ile uyumludur. Fantom power kullanımı gerektiren vokal ve enstrüman mikrofonları ile sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Ultra Düşük Çalışma Sesi

Çalışma sesinin çok düşük olması sebebiyle mikrofon performansını etkilemez ve parazitlere neden olmaz. Bu özelliği sayesinde sahnenin yanı sıra stüdyo ortamında da net kayıtlar almanızı engellemez.

LED Çalışma Göstergesi

Açık olduğunu belirten bir LED ışığına sahip olan Behringer PS400 güç kaynağı, 12V DC güç kaynağı ile birlikte gelir. Tak-çalıştır özellikte olması ile ek yazılıma ihtiyaç duymayan fantom güç kaynağı, XLR Thru jakları sayesinde pratik bir kullanım süreci sunar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER PS400 ULTRA KOMPAKT FANTOM GÜÇ KAYNAĞI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok