Behringer Q1202USB XENYX Mikrofon Preamplifikatör ve Kompresörleri Premium Mikser

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

USB Arabirimi ve Diğer Seçenekler

Mikserde 3 bantlı ekolayzır, kanal başına 1 post fader gönderimi, atanabilir 2 kanal ve entegre bir USB arabirimi bulunur. USB arabirimi, müzik veya vokalleri kolayca kaydetmeyi ve bunları PC'nize veya Mac'inize göndermeyi mümkün kılar.

Behringer Q1202USB Xenyx Mikser

Behringer Xenyx Q1202USB hem amatör hem de profesyonel çalışanlar için uygun, kompakt bir PA ve stüdyo mikseridir. Dört adet yüksek kaliteli Xenyx mikrofon preamplifikatörü, fantom gücüne geçme seçeneğine sahiptir. Bu sayede kayıtlarınız için profesyonel kondenser mikrofonları kullanabilirsiniz.

Dolgun ve Renksiz Mix Avantajı

Stüdyo sınıfı kompresörler çeşitli ses sinyallerini daha iyi eşleştirmenizi sağlar. Yumuşak ve yüksek sesler arasındaki farkı azaltır. Böylece genel mix’iniz daha dolgun ve daha şeffaf görünür.

Her Kanala AUX ve Fader Gönderimi ile Efekt Kullanımı

XENYX Q1202USB, canlı uygulamalar için de çok uygundur. Her kanalın bir AUX gönderimi ve bir post fader FX gönderimi vardır. Bu sayede ana mix’inizi renklendirmek için harici bir efekt kutusu kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER Q1202USB XENYX MİKROFON PREAMPLİFİKATÖR VE KOMPRESÖRLERİ PREMİUM MİKSER
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok