Behringer QX2222USB XENYX Mikrofon Preamplifikatör ve Kompresörleri Premium Mikser

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

USB Bağlantı ve Dahili Ses Arayüzü

USB konnektörü ve dahili ses arayüzü bulunan Behringer QX2222USB ile müzik kaydı yapmak için mikseri sadece bir mikrofona ve bilgisayara bağlamanız yeterlidir. 24-bit stüdyo kalitesi sunan bu mikseri harici bir ses kartı olarak da kullanabilirsiniz.

24-Bit Klark Teknik Multi-FX İşlemci

Klark Teknik Multi-FX işlemcisi, ayarlanabilen ve kombine olarak kullanılabilen 100 farklı efekt seçeneğine sahiptir. Bu efektler ile düzenlediğiniz seslere boyut ve derinlik katabilir, özgün soundlar elde edebilirsiniz.

Sekiz Adet Xenyx Mikrofon Amplifikatörü

Behringer QX2222USB analog mikser, 48V phantom power destekli sekiz adet Xenyx mikrofon amplifikatörü ile donatılmıştır. 130 dB dinamik aralığa sahip olan bu amplifikatörleri condenser tipi mikrofonlar ile kullanabilir, dilerseniz ek amplifikatörler bağlayarak ses seviyesini daha da yükseğe çıkarabilirsiniz.

Behringer QX2222USB Xenyx Mikser

Stüdyo sınıfı kompresörler ve güçlü Klark Teknik teknolojisi ile donatılmış olan Behringer Xenyx QX2222USB analog mikser, canlı performans, kayıt ve podcast uygulamaları için idealdir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER QX2222USB XENYX MİKROFON PREAMPLİFİKATÖR VE KOMPRESÖRLERİ PREMİUM MİKSER
Üretim Yeri
ÇİN
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok