Behringer RD-6-BU Analog Davul Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Özel Seviye Düğmeleri

Özel seviye düğmeleri ile tasarlanan analog davul makinesi, küçük ayarlamalar ile 8 davul sesini karıştırmanızı sağlar. Ayrıca DS-1 bozulma ile birlikte gelen ürünün distorsiyonunun tonunu ve miktarını ayarlayıp daha keskin ve farklı sesler oluşturabilirsiniz.

USB Kontrolü

MIDI tetikleme ve senkronizasyon için gereken USB bağlantısına sahiptir. Dilediğiniz zaman DAW tarafından kontrol edebilir, kalıpların, şarkıların ya da seslerin tek tek tetiklenmesine izin verebilirsiniz.

Performansınızı Geliştirir

RD-6-BU bozulma efektli analog davul makinesi, 32 farklı desen arasında geçişler yapmanızı sağlayan 16 adıma sahip bir davul sıralayıcı ile tasarlanmıştır. Anında şarkı yapıları oluşturmanıza imkan veren ürün, gelişmiş özellikleri sayesinde performansınızı en iyi şekilde geliştirir.

Geliştirilmiş Özellikler

Bozulma efektine sahip olan RD-6-BU analog davul makinesi, oldukça sezgisel bir şekilde düzenlenmiş 26 ve 11 düğmesi ile eğlenceli ritimler yaratmanıza olanak verir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER RD-6-BU ANALOG DAVUL MAKİNESİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
MAVİ
Orıjınal Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok