Behringer RD-6-GP Analog Davul Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Klasik Sekiz Davul Sesi

RD-6'nın çekirdeği temel olarak vurmalı ritme odaklanan x0x tarzı bir sıralayıcıdan oluşur ve sekiz klasik analog davul sesiyle yüklü bir sentezleyici tarafından beslenir. Sekiz davul sesi ise kick, snare, düşük tom, yüksek tom, zil, clap, açık hi-hat ve kapalı hi-hat olarak klasikleşmiştir.

Modern Bağlantılar

MIDI girişi, MIDI çıkışı/thru ve USB MIDI ile donatılmış bu davul makinesi, eski vintage ekipmanlarla uyumlu kalırken standart modern stüdyo ekipmanları ile sorunsuz entegrasyon için tamamen hazırdır.

Vintage Davul Sesleri ve Modern Tasarım

80'lerin ikonik davul makinesi seslerini modern USB ve MIDI bağlantıları ile birleştiren Behringer RD-6-GP, 8 davul sesi, 64 adım sıralayıcı ve bozulma efektine sahip analog bir davul makinesidir.

Davul Sesleri için İnce Ayar Seçenekleri

RD-6 davul makinesinin kapsamlı vuruş oluşturma araçları ve bir senkronizasyon giriş/çıkış noktası bulunur. Bu araçlar, kick, trampet, toms, ziller, claps ve hi-hat'lar için bireysel çıktıların yanında hazır haldedir, böylece hi-hat'ı reverb'le karıştırabilir ve aynı zamanda net ve sabit bir kick efektini koruyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER RD-6-GP ANALOG DAVUL MAKİNESİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
MOR
Orıjınal Renk
MOR
Renk
MOR
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok