Behringer Studio L Stüdyo Kontrol ve İletişim Merkezi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Talkback Mikrofonu ve Kulaklık Avantajı

Mikrofonunuzu iki ünlü Midas preamp'ından birine bağlayıp ve dahili talkback mikrofonu aracılığıyla vokal ile iletişim kurabilirsiniz. İki kulaklık çıkışı sayesinde ise başka bir vokal, ekip arkadaşı veya dinleyici de dinleyebilir.

Bağlantılarla Artırılabilir Monitör

Sesleri karıştırırken, iki set stüdyo monitörü arasında geçiş yapabilirsiniz. Trim düğmesi ile ise hacimleri eşleştirebilirsiniz.

Voltaj Kontrollü Amplifikatör Devresi

Ortadaki büyük ses düğmesi sadece bir potansiyometre değildir. Sıradan potansiyometreler faz sorunlarına neden olabilir ve stereo görüntüyü bozabilir. Bu nedenle Behringer Studio L, stereo izleme VCA ses kontrolü ile çalışır. Potansiyometreden geçen ses yerine, ses ayrı bir Voltaj Kontrollü Amplifikatör devresi tarafından kontrol edilir.

Monitör Denetleyicisi ve Ses Arabirimi

Kayıt ve miksaj sırasında ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda olmasını sağlayan Behringer Studio L, yalnızca bir monitör denetleyicisi değil, aynı zamanda bir ses arabirimidir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER STUDİO L STÜDYO KONTROL VE İLETİŞİM MERKEZİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok