Behringer TO800 Vintage Tube-Ses Overdrive Efekt Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Pürüzsüz ve Dolgun Tonlar Oluşturma

Gitar tınılarını pürüzsüz bir şekilde uzatma ve çınlayan dolgun tonlar oluşturma ayrıcalığı sunan Behringer TO800 efekt pedalı, gitar sesini klasik rock tınıları ile zenginleştirmenizi sağlarken kendi tarzınızı yansıtmanız için tam kontrol avantajı sağlar.

Real-Tube Crunch Sesi Sunan Efekt Pedalı

Orijinal 4558 op amfileri ile MA150 distortion diyotlarının yer aldığı Behringer TO800 Vintage Tube Overdrive efekt pedalı, real-tube crunch sesi sağlar. Klasik rock'ın yüksek overdrive seslerine tek dokunuşla ulaşabileceğiniz bu pedal ile gitar performansınıza vintage esintileri ekleyebilirsiniz.

Klavye ve Bass ile Kullanma Avantajı

Gitarın yanı sıra bass ve klavyeler için de uygun olan Behringer TO800 Vintage Tube Overdrive efekt pedalı, old school rock tınıları ile benzersiz performanslar göstermenize yardımcı olur.

Pratik Kullanım Avantajı

Tone, level ve drive kontrol anahtarları sayesinde kolaylıkla dilediğiniz ayarlamayı yapmanızı sağlayan sade bir kontrol paneline sahiptir. Bu kontrol paneli ile gitar tonlarınızı daha zengin hale getirebilir ve sinyal bütünlüğü sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER TO800 VİNTAGE TUBE-SES OVERDRİVE EFEKT PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
YEŞİL
Orıjınal Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok