Behringer U-Phoria Studio Pro Stüdyo Kayıt Paketi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Konforlu Dinleme için Stüdyo Kulaklık

Geniş frekans aralığı ile en ince detaylara kadar tüm nüansları duymanızı sağlayan HPS5000 stüdyo kulaklıklar ile hem eşsiz bir dinleme deneyimi yaşarsınız hem de stüdyo kayıtlarınızı profesyonelce işleyebilirsiniz.

UMC202HD Ses Kartı ile Profesyonel Kayıt

Hem mikrofon hem de enstrüman kaydı için uygun olan Behringer UMC202HD ses kartı, profesyonel kullanımda ihtiyaç duyulan her şeye sahiptir. Ses kliplerini stüdyo kalitesinde kaydedebilmek için gerekli şartları oluşturan bu ses kartı 192 kHz çözünürlük sunar.

Eksiksiz Stüdyo Kayıt Paketi

C-1 kondenser mikrofon, HPS500 stüdyo kulaklık ve UMC202HD ses kartından meydana gelen Behringer U-Phoria Studio Pro, stüdyo kalitesine ses kaydı almak ve ses kayıtlarını düzenlemek için gerekli olan ekipmanlara bir seferde sahip olma ayrıcalığı sunar.

Düşük Gecikmeli Yoğunlaştırıcı Mikrofon

Sesinizi ve enstrüman seslerini yüksek hassasiyet ve gerçeklik ile kaydetme olanağı sunan C-1 kondenser mikrofon, ultra düşük gürültü olup profesyonel düzeyde kayıt almanızı sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER U-PHORİA STUDİO PRO STÜDYO KAYIT PAKETİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok