Behringer U-Phoria Studio USB Kayıt&Pod Yayını Paketi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ses Kartından Daha Fazlası

Kayıt sırasında en iyi ses arabirimi olarak ihtiyaç duyduğunuzdan fazlasını sunan Behringer Um2 ses kartı hem kolay kullanılır arayüzü hem de özellikleri ile benzersiz bir kayıt deneyimi sunar. Harici ses kartı olarak sıfır gecikme kayıt almasının yanı sıra kayıt sırasında meydana gelen sorunları anında giderme olanağı tanır.

Profesyonel Kullanıma Uygun Kondenser Mikrofon

Profesyonel stüdyo kayıtlarından podcast yayınlarına kadar pek çok durumda ihtiyacınızı karşılaması için tasarlanan C-1 kondenser mikrofon, ultra düşük gürültülü kayıt avantajı sunmasının yanı sıra yüksek hassasiyet ve doğruluk ile kayıt almanızı sağlar.

Eksiksiz Yayın ve Kayıt Paketi

Dijital ev kaydı, podcast yayınları, online yayıncılık ve profesyonel müzik prodüksiyonu için ihtiyaç duyabileceğiniz her tür ekipmana sahip olan Behringer U-Phoria Studio, C-1 kondenser mikrofon, Um2 USB ses kartı ve HPS5000 stüdyo kulaklıktan oluşur.

Yüksek Performanslı Stüdyo Kulaklığı

Şeffaf tiz ve yoğun bass deneyimi sunan HPS5000 stüdyo kulaklığı ile kayıt sırasında kendinizi duyabilir, üzerinde çalıştığınız ses kayıtlarını en ince detaylara kadar işleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER U-PHORİA STUDİO USB KAYIT&POD YAYINI PAKETİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok