Behringer UFO202 USB/Ses Arayüzü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Plak ve Kaset Kayıtlarını Dijitale Çevirin

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Behringer UFO202 stüdyo aracı, kaset ve plak gibi kaybetmek istemediğiniz sesleri kaydetmenize olanak tanır. Kayıtları dijitale çeviren model, kullanışlı yapısı sayesinde pratiklik sağlar.

Kayıtlarınızı Bilgisayar Üzerinden Dinleyin

Kalite standartlarını karşılayan model, kayıtları bilgisayara aktarmanızı sağlar. Teyp, pikap ve kaset içerisine kaydedilen sesleri bilgisayarınız üzerinden dinleyebilir, değerli eserleri güvenli bir biçimde muhafaza edebilirsiniz.

Farklı Cihazlara Bağlanma Avantajı

USB kablo farklı cihazlara kolaylıkla bağlanmanıza olanak tanır. USB girişi bulunan TV, bilgisayar gibi farklı cihazlar ile entegre bir sistem kurabilir, kayıt ve dinleme işlemlerini pratik şekilde yapabilirsiniz.

Dahili Preamp ile Yüksek Frekans

Audiophile USB ve ses kartı, dahili Fono Preamp ile bir arada sunulur. Düşük sinyal seviyelerini yükseltmeye yardımcı olan preamp, kayıtların daha net ve yüksek frekanslı kaydedilmesine katkıda bulunur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER UFO202 USB/SES ARAYÜZÜ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
BEYAZ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok