Behringer VD400 Vintage Analog Delay Efekt Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Eşsiz Ses Şekillendirme Efektleri

Echo, Intensity ve Repeat Rate olmak üzere 3 farklı kontrol ile gitar sesini şekillendirme avantajı sunan Behringer VD400 vintage analog delay pedalı, ayrıca slap-back eko ile benzersiz performanslar kaydetmenizi sağlar.

Klasik Rock Esintileri Sunan Delay Pedalı

Müzisyenin gitar ile çaldığı belirli bir notayı kendi belirlediği zaman aralığında ve yine kendi belirlediği ölçüde tekrar etmesini sağlayan bir delay pedalı olan Behringer VD400, 1960'lı yılların klasik Amerikan rock sound’larından esinlenir.

Bypass Modu ile Maksimum Sinyal Bütünlüğü

Mümkün olan en yüksek sinyal bütünlüğünü sağlayan Bypass Modu için pedal üzerinde elektronik bir açma/kapama anahtarı yer alır. Ayrıca Behringer VD400 delay pedalı, pratik kullanım sağlayan kontrol düzeneği sayesinde herkese hitap eder.

Old School Analog Bucket Bridge

Vintage BBD olarak da bilinen Bucket Bridge Delay ile 300 milisaniyeye varan gecikme Behringer VD400 pedalında yer alan ileri seviye gürültü azaltıcı devre sinyalinin temiz kalmasını sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER VD400 VİNTAGE ANALOG DELAY EFEKT PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GRİ
Orıjınal Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok