Behringer Voice Studio Stüdyo Kayıt Paketi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Vakum Tüplü Preamplifikatör

Behringer Voice Studio setinde bulunan mikrofonun sinyallerini yükseltmek ve bilgisayar gibi ortamlara aktarmak için kullanılan vakum tüplü preamlifikatör ile sinyalin kaynağından direkt olarak sürücüye kayıt alabilirsiniz. Söz konusu cihaz birçok işletim sistemi ve cihaz ile uyumludur.

Kullanıma Hazır Eksiksiz Stüdyo Kayıt Seti

Kullanıma hazır olarak gelen Behringer Voice Studio seti içinde yer alan C-1 tipi kondenser mikrofon ve tüplü preamplifikatörü kullanarak hemen audiophile seviyesinde kayıt alabilirsiniz.

USB ile Her Yer Kayıt Stüdyosu

Stüdyo kalitesinde kayıt almak için ihtiyaç duyduğunuzdan daha fazlasını sunan C-1 kondenser mikrofon ve bu mikrofondan kayıt alabilmenizi sağlayacak olan 16 preamp seslendirmeli preamplifikatörden oluşan bu set, USB konnektör sayesinde mobil cihazlardan sabit bilgisayarlara kadar pek çok ortamı kayıt stüdyosuna çevirmenize olanak tanır.

Stüdyo Kalitesinde Kayıt Avantajı

Behringer Voice Studio seti içinde yer alan kondenser mikrofon, nerede olursanız olun stüdyo kalitesinde ses kaydı almanızı sağlar. Yüksek kaliteli yoğunlaştırıcı özellikli olan bu stüdyo mikrofonu, ekstra düşük gürültülü kayıt alma özelliğinin yanı sıra geri bildirim reddi ve ses kaynağını dış ortam gürültülerinden kusursuz bir şekilde ayırması ile fark yaratır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER VOİCE STUDİO STÜDYO KAYIT PAKETİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok