Behringer X-TOUCH EXTENDER Kontrol Yüzeyi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tüm DAW Modelleri ile Çalışma

Mackie Control ve HUI protokollerini destekleyen Behringer X-Touch Extender, hemen her DAW ile uyumludur. USB kablosu ile zahmetsiz kurulum avantajı ile öne çıkan söz konusu cihaz, ayrıca yerleşik bir ethernet girişine sahiptir.

Kontrol Paneli Almadan X-Touch Genişletme

X-Touch’ı bir kontrol panel satın almadan genişletme olanağı tanıyan Behringer X-Touch Extender, konforlu kullanım sunan düzeneği, LED aydınlatmalı butonları ve çok yönlü ayar seçenekleri ile öne çıkar.

Dokunmaya Duyarlı Fader Tasarımı

8 adet dokunmaya duyarlı olarak tasarlanan motorlu fader sayesinde yazılan tüm otomasyon parçaları gerçek zamanlı olarak fader hareketlerine yansır. Yumuşak bir dokunma hissine sahip olan fader'ların yanı sıra döner kodlayıcılar ve ışıklı düğmeler de eğlenceli bir kullanımı destekler.

Eğlenceli Kontrol Tuşları

Dokunmaya duyarlı 8 adet motorlu fader'ı, 8 adet döner kodlayıcı, 32 adet LED aydınlatmalı buton, LCD şeritler ve her bir kanal için 8 parçalı LED metreden meydana gelen kontrol paneli, eğlenceli ve verimli bir çalışma alan sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER X-TOUCH EXTENDER KONTROL YÜZEYİ
Üretim Yeri
ÇİN
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok