Behringer X-TOUCH MINI Ultra Kompakt Evrensel USB Denetleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın

Behringer USB denetleyici, cihazlarınızı kolay bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. Behringer denetleyiciyi bilgisayarınıza bağlayarak yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Çift Katman Teknolojisi

Behringer X-Touch Mini, iki uygulama arasında anında geçiş yapmayı sağlayan çift katman modu sayesinde size profesyonel bir kullanım alanı yaratır. Bu özelliği sayesinde sanal sentezler için bir katman oluştururken aynı zamanda aydınlatmayı da kontrol edebilirsiniz.

Tüm Yazılımlarla Kusursuz Bir Uyum

Yerleşik Mackie Control emülasyonu sayesinde, aklınıza gelebilecek bütün ses prodüksiyon yazılımları ile kusursuz bir uyum içerisinde çalışır. Böylece denetleyici ihtiyacınız olan uygulamalar ile birlikte kullanarak hayalinizdeki tasarımları ortaya çıkarabilirsiniz.

Mükemmel Performanslı Bir Arayüz

Behringer denetleyici DAW'ları, efektleri, enstrümanları ve aydınlatma uygulamalarını kullanabilmek bir arayüz niteliğinde çalışır. Behringer denetleyici size minimum çabayla maksimum bir performans vadeder.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER X-TOUCH MINI ULTRA KOMPAKT EVRENSEL USB DENETLEYİCİ
Üretim Yeri
ÇİN
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok