Behringer XENYX 1202FX XENYX Mikrofon Preamplifikatör ve Kompresörleri Premium Mikser

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çok Sayıda Giriş ve Çıkış

12 girişli XENYX 1202FX, +48 V fantom gücüne sahip 4 XENYX mikrofon preamplifikatörüne sahiptir. Bu sayede 4 dinamik veya kondenser mikrofon aynı anda kullanılabilir. Birinci sınıf yerleşik stereo FX işlemci bunlara eşlik edebilir veya harici efektlere bağlanmak üzere FX Send jakı kullanılabilir. Yerleşik RCA girişleri ve çıkışlar setler arasında müzik çalınabilmesine ve performansların sırasıyla dıştan takmalı kayıt ekipmanına kaydedilebilmesine izin verir.

Dahili Dijital Multi-FX İşlemci

Stüdyo sınıfı 24-bit Multi-FX işlemciyle donatılan 1202FX delay, chorus ve reverb gibi 100 farklı dijital efekt ön ayarı sunar. Bunlar herhangi bir kanala, monitöre ve ana çıkışa uygulanabilir. Dıştan takmalı teçhizat kullanılması gerektiğinde ise, yerleşik FX işlemcisinin ötesinde bunların entegre edilmesine olanak tanır.

Alman Kalitesiyle Eşsiz Ses Miksajı

Behringer XENYX 1202FX sahip olduğu çeşitli özelliklerle ses sinyallerini karıştırıp içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Farklı ses kaynakları ile kullanılabilen model kolay kullanımı sayesinde cafe ve restoran gibi küçük alanlar için idealdir.

Sonik Üstün Mikrofon Preamp

XENYX serisinin en gözde modellerinden olan Behringer XENYX 1202FX, mikrofon preamp ile ses mühendislerinin ve profesyonellerin öncelikli tercihleri arasındadır. XENYX preamp 130 dB dinamik aralık sunar. 10 Hz üstü ve 200 kHz altı aralıkta kullanılmaya uygundur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER XENYX 1202FX XENYX MİKROFON PREAMPLİFİKATÖR VE KOMPRESÖRLERİ PREMİUM MİKSER
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok