Behringer XENYX 1204USB XENYX Mikrofon Preamplifikatör ve Kompresörleri Premium Mikser

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çoklu Fonksiyonlar

XENYX 1204USB mikser 24 bit çift motorlu Multi-FX işlemcisi ile 16 farklı düzenlenebilir efekti kullanıma sunar. Cihaz, 4 mikrofon ve 2/2 Bus için 12 girişe sahiptir. Yüksek ses berraklığı mikserin hem stüdyo çalışmalarında hem de canlı performans gerektiren konserlerde kullanılabilmesine imkân tanır.

Sonik Üstün Mikrofon Preamp

Ses mühendislerinin beğenisini kazanan Behringer XENYX 1204USB, yüksek boşluk payına sahip 4 adet XENYX mikrofon preampı bulundurur. Bu son teknoloji mikrofon preampları, ses teknolojisinin evriminde önemli bir adımı temsil eder. XENYX preampları, 10 Hz'nin altından 200 kHz'in altında bant genişliği ile 130 dB'lik şaşırtıcı bir dinamik aralık sunar. Bu sayede kristal berraklığında bir ses kalitesi sunar.

Kompakt Tasarım

Ses teknolojileri ile beklentilerin ötesine geçen Behringer XENYX 1204USB mikser fiziksel özellikleriyle iddialı bir yapıya sahiptir. Cihazın ideal boyutları ve ağırlığı taşınabilmesini kolaylaştırarak konforlu bir kullanım süreci sunar.

Eşsiz Kalitede Ses Miksajı

Alman kalitesinin ses sistemlerindeki temsilcisi Behringer, XENYX 1204USB mikser modeli ile hayalinizdeki ses miksajlarını gerçeğe dönüştürebilmenize yardımcı olur. Eşsiz kalitesiyle farklı sesleri bir araya getirmenizi sağlayan model profesyonel ihtiyaçlar için kullanılabildiği gibi cafe ve restoran benzeri işletmelerin ihtiyaçlarını giderebilecek niteliktedir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER XENYX 1204USB XENYX MİKROFON PREAMPLİFİKATÖR VE KOMPRESÖRLERİ PREMİUM MİKSER
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok