Behringer Xenyx Control 2 USB Stüdyo Kontrol Ünitesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hoparlör Bağlantı Seçenekleri

A/B/C çıkışları sayesinde tam aralıklı bir orta alan, daha küçük bir yakın alan ve hatta belki birkaç hi-fi hoparlör gibi üç stereo hoparlör bağlayabilirsiniz. Esnek bağlantı noktaları sayesinde birçok farklı uygulamalara izin verir ve ekipmanınıza göre bu seçenekler artırılabilir.

Behringer ile Monitör Kontrolü ve İzleme

Behringer Xenyx Control2USB monitör denetleyicisi bir ses kaynağı ve bir hedef seçmenize olanak tanır ve o anda kullanmak istediğiniz belirli bir stüdyo monitörü grubunu pratik bir şekilde kontrol edebilmenizi sağlar.

Harici Ses Kartı Olarak Kullanın

Bu oldukça ağır ürünün arkasında bir USB bağlantısı ve bir ayak pedalı bağlantısı (talkback için) dahil olmak üzere çok sayıda bağlantı bulunur. Ayrıca USB de bulunur, çünkü Control2USB aynı zamanda bir ses arabirimidir ve bilgisayarınızda harici ses kartı olarak kullanılabilir.

Çoklu Monitör ile Miksaj, Mastering

Birkaç farklı monitör kurulumuna sahip olmak, miksaj ve mastering sürecinin son aşamalarında çok faydalı olabilir. Çünkü, sesinizin çeşitli sistemlerde tam ve dinamik olması gerekir. Tüm bu izleme ve ayarları yapabilmeniz için çeşitli bağlantı noktaları ile donatılan Control2USB, seçtiğiniz herhangi bir sistemde sesinizi kontrol etmenize olanak tanır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER XENYX CONTROL 2 USB STÜDYO KONTROL ÜNİTESİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok