Behringer XENYX X2442USB XENYX Mikrofon Preamplifikatör ve Kompresörleri Premium Mikser

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Behringer Xenyx X2442USB Mikser

Behringer Xenyx X2442USB analog mikser, çok sayıda mikrofon ve enstrümandan gelen sesi aynı anda düzenlemenize imkân veren 4/2 bus özelliği, üç bantlı EQ’su ve Stüdyo kalitesindeki Multi-FX efektleri ile müzisyenlere olduğu kadar ses mühendislerine de hitap eder.

12 Kanallı Mikser Avantajı

Behringer Xenyx analog mikser, panning (ses kaydırma) ayarı içeren dört adet stereo kanala ve 8 adet mono kanala sahiptir. Bu kanallar ile frekans düzenleme, sıkıştırma ve efekt ekleme işlemlerini her bir ses kaynağı için özel olarak yapabilirsiniz.

Profesyonel Kalite Sunan Multi-FX İşlemcisi

24-bit stüdyo kalitesi sunan çift motorlu Multi-FX işlemcisi, gecikme, koro, yankı ve perde kayması gibi efektler içeren 16 adet ayarlanabilir FX seçeneğine sahiptir.

British EQ ile Düzenleme Ayrıcalığı

Behringer analog mikser, bas, tiz ve orta tondaki frekansların ayrı olarak düzenlenmesine imkân tanıyan üç bantlı British EQ ile donatılmıştır. British EQ sayesinde kayıt/canlı performanslarınızda tüm zamanlara damgasını vuran İngiliz konsollarının EQ kalitesini elde edebilirsiniz.

10 Adet Xenyx Mikrofon Preamplifikatörü

X2442USB mikserde 48 volt phantom power destekli 10 adet Xenyx mikrofon preamplifikatörü bulunur. Bu sayede Behringer mikserinize condenser gibi yüksek güç gereksinimi olan 10 adet mikrofonlu aynı anda bağlayabilir, pek çok enstrüman ve vokalin kaydını tek seferde alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER XENYX X2442USB XENYX MİKROFON PREAMPLİFİKATÖR VE KOMPRESÖRLERİ PREMİUM MİKSER
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok