Ldnio LSY02 Aux Ses Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Ldnio LSY02 Aux Ses Kablosu 1 m

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Müziğin Tadını Çıkarın

Aux ses kablosu ile müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Müzik cihazları ya da hoparlörden mükemmel ses çıkışı sağlar. Tek bir kablo desteği ile yüksek kalite müzik dinleyebilirsiniz.

Dayanıklı Özel Tasarım

Aux ses kablosunu kopma ve bükülmelere karşı dayanıklı malzemeden tasarlayarak kullanıcıya uzun ömürlü bir ürün sunar. Kaliteli malzemelerden üretilen kablo müzik dinlerken kaliteli bir ses çıkışı sağlar.

Çelik Alaşım Malzeme

Aux ses kablosu dışı naylon içi ise paslanmaz çelik alaşımdan üretilir. Çelik malzeme, maksimum iletkenlik sağlayarak yüksek performans sergiler. Olası kopmalara karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir.

Kolay Muhafaza

LDNIO Aux ses kablosunun yapısı dolaşmayı önleyici malzemelerden üretilir. Bu sayede kablosuz birbirine dolaşarak düğümlenmeye neden olmaz. Kullanmadığınız zamanlarda rahatça muhafaza edebilirsiniz.

Çevre Dostu Bir Ürün

Elastik yapısı sayesinde yumuşak bir kablo olan LDNIO Aux ses kablosu, çevre dostu malzemelerden üretilmiştir. Böylece uzun ömürlü bir kullanımdan sonra doğaya zarar vermez.

İşlemeli Şık Bir Tasarım

Altın kaplamalı şık işlemeleri sayesinde zarif bir duruşa sahiptir. Estetik çizgilerle tasarlanan bu ürün sayesinde ses cihazlarınızı keyifle kullanabilirsiniz.

Uyumluluk ve İşlevsellik Bir Arada

Rahat kullanıma sahip bu kablo, aux ses çıkışını destekleyen tüm cihazlar ile uyumlu bir şekilde kullanılır. İşlevsel bir ürün olduğu için araç içinde de kullanılabilir.

İdeal Boyutlar, Rahat Kullanım

Kablo boyu 1 metre olarak tasarlanmıştır. Bu ürünün giriş ucu ise 3.5 mm boyutundadır. 1 metrelik kablo uzunluğu sayesinde iki cihaz arası bağlantı kurulumu rahatça yapılabilir.

Teknik Özellikler

  • Uzunluk: 1 m
  • Kablo Tipi: AUX
  • Boyut: 3.5 mm
  • Tür: Ses Kablosu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LSY02
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
AUX
Kablo Materyali
PLASTİK
Kablo Uzunluğu (m)
1 M
Mfı Lisansı
YOK
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
LDNIO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok