HyperX Quadcast S RGB Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

HyperX Quadcast Mikrofon

HyperX QuadCast, ideal bir ses kalitesi sunan bir condenser mikrofon almak isteyen ve büyük bir çıkış yakalamak isteyen yayıncılara yönelik tam kapsamlı bağımsız bir mikrofondur. QuadCast’te, dış sesleri azaltmak için sarsıntı önleyici bir shock mount ve rahatsız edici patlamalı sesleri önlemek için yerleşik bir pop filter bulunur. LED göstergesi sayesinde mikrofon durumunuzu anında öğrenebilir ve dokunarak sessize alma özelliğini kullanarak tuhaf yayın kazalarını önleyebilirsiniz. Dört kutup düzeni seçeneği sunan bu mikrofon, hemen hemen tüm kayıt ortamlarına hazırdır ve mikrofonunuzun giriş hassasiyetini hızlıca ayarlamak için kolay kullanımlı bir gain kontrol düğmesine sahiptir. Dahili montaj adaptörü hem 3/8” hem de 5/8” ölçülerine uygundur ve çoğu stand ile uyumludur. QuadCast S modeli, HyperX NGENUITY yazılımı ile kişiselleştirilebilen RGB aydınlatma özellikleri ve dinamik efektler sunar.

HyperX NGENUITY Yazılımı ile Kişiselleştirilebilen Parlak RGB Aydınlatma Özellikleri

Tarzınızın dikkat çekici bir ifadesi için büyüleyici RGB aydınlatma özelliklerini ve dinamik efektleri kişiselleştirin. QuadCast ailesi Discord ve TeamSpeak sertifikalı olduğundan, mikrofonunuzun tüm takipçileriniz ve dinleyicileriniz açısından yüksek ve anlaşılır bir sesle yayın yaptığından emin olabilirsiniz. Ayrıca, mikrofonun arkasındaki kulaklık jakını kullanarak mikrofonunuzu gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. 

Sarsıntı Önleyici Shock Mount

Mikrofonu izole edin ve elastik ip süspansiyonu ile, istemeyerek yapılan hışırtıları ve gümbürtüleri bastırın.

LED Durum Göstergeli Dokunarak Sessize Alma Sensörü

LED mikrofon durumu göstergesinin de yardımıyla, ses kazalarını önlemek için son derece pratik dokunarak sessize alma özelliğini kullanın. Işık açıksa mikrofon açıktır. Işık kapalıysa mikrofon kapalıdır.

4 Kutup Düzeni

Yayın ortamınızı optimize etmek ve odak noktasını duyulmasını istediğiniz sesler üzerinde tutmak için 4 kutup düzeni (stereo, her yönlü, kardioid, iki yönlü) arasından seçim yapın.

Özellikler

  • Güç Tüketimi: 5V 125mA
  • Örnekleme/bit hızı: 48kHz/16-bit
  • Eleman: Elektret kondanser mikrofon
  • Bağlantı Tipi: Üç adet 14 mm kondenser
  • Kutup Düzeni: Stereo, Tümyönlü, Kardiyoit, İki yönlü
  • Frekans Yanıtı: 20Hz–20kHz
  • Hassasiyet: -36dB (1V/Pa, 1 kHz'de)
  • Kablo Uzunluğu: 3m

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.