Thronmax M2 Mdrill One USB 48 kHz 16 Bit HD LED Type-C Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Thronmax M2G Mdrill One HD Kayıt Mikrofon

Thronmax M2 Mdrill One USB 48KHZ 16 Bit HD stüdyo 4 tip kayıt RGB 3,5mm LED Type-C mikrofon, şık tasarımı ve kullanıcılara sunduğu birden fazla teknik özellik ile öne çıkar.

Pürüzsüz ve Kesintisiz Kayıt

Yayıncılar, oyuncular ve müzisyenler için, 3 kapasitör kapsülü ve 4 kayıt düzeni ile M2 Mdrill One HD kayıt mikrofonu, pürüzsüz ve kesintisiz bir ses almanızı sağlamak için gerekli olan her şeyi sunar. 

Pratik Kullanım Özelliği

Kolay ve pratik kullanım özelliği olan Thronmax M2 Mdrill One HD kayıt mikrofonu, sessize alma ve yönü ayarlamanın yanı sıra kaliteli ses ve pratik kullanım imkanı sağlayan fonksiyonel düğmelere sahiptir.

Stüdyo Kalitesinde Kayıt İmkanı

Thronmax M2 Mdrill One HD kayıt mikrofonu, studio vlog, podcast, müzik ve ses kayıtları almak için idealdir. Yüksek hassasiyete sahip bu mikrofon ile ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Dilediğiniz her an profesyonel stüdyo kayıtları yapabilirsiniz.

4 Yön Özelliği

Thronmax M2 Mdrill One HD kayıt mikrofonu; oyuncu ve enstrüman kayıtları için, şarkı söylemek için, röportaj ve düet yapmak için ya da konferans görüşmeleri yapmak için 4 farklı yön özelliği ile amacınıza uygun olarak yüksek kaliteli kayıtlar almanızı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Ürün, MAC, WINX, PS4 ve Linux'u destekler.
  • Bağlantı: USB
  • Sessiz tuşu bulunmaktadır.
  • Örnekleme Hızı: 48 kHz, 16 bit kayıt
  • Frekans: 20 Hz - 20 kHz
  • Bağlantı Noktası 1: 3,5 mm yardımcı girişi bulunur.
  • Kapasitör Kapsülleri: 3x 16 mm ölçülerindedir.
  • RGB LED Gösterge Işığı: 7 renk modu içerir.
  • Patentli Vertigain teknolojisine sahiptir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.