Thronmax M9 Fireball USB 48 kHz 16 Bit HD Kayıt Metal Stand Profesyonel Yayıncı Mikrofonu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üstün Ses Kalitesi ile Profesyonel Yayınlar

Yüksek ses kalitesi ile bir adım öne çıkan M9 Fireball yayıncı mikrofonu modeli, fonksiyonel özellikleriyle beğeni toplar. Video editörleri, oyuncular, online yayıncılar için tasarlanan model ile kusursuz ses kayıtları alabilir, yayınlarınızı profesyonel şekilde yapabilirsiniz.

Kullanışlı Tasarım Detayları

Profesyonel yayın mikrofonu kullanışlı tasarım detayları sayesinde beklentileri sonuna kadar karşılar. Özel ayakları ile masa üstünde sabit durabilen mikrofonun yükseklik ayarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

USB Bağlantı ile Her Cihaza Bağlanır

Mikrofon modeli, USB bağlantı noktası sayesinde farklı cihazlara kolaylıkla bağlanır. Bilgisayar, tablet, cep telefonu ve kamera gibi cihazlar ile anında bağlantı kurabilir, ses ve görüntü kaydı sırasında profesyonelliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Doğala Yakın Ses Kaydı Avantajı

USB mikrofon, 16 bit kayıt alma özelliği sayesinde ses derinliğini ideal ölçüde kayıt altına alır. 48 kHZ kayıt kapasitesi ile gerçeğe yakın doğal ses kaydı sunan mikrofon, profesyonel ve amatör yayıncıların öncelikli tercihleri arasında yer alır.

Dayanıklı ve Yüksek Kaliteli Yapı

Metal stand üzerine sabitlenen mikrofon modeli, dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Yüksek kaliteli malzemelerden imal edilen cihaz, her açıdan ayrıcalıklı bir kullanıcı deneyimi yaşatır.

Kontrol Kolaylığı Sunan LED Göstergeler

Kırmızı LED göstergeler sayesinde kayıt anını size bildiren mikrofon, kullanışlı tuş yapısı ile kolay şekilde kontrol edilir. 1.8 metre kablo uzunluğu ile son derece rahat bir yapı sunan ürünü cihazlarınıza kolaylıkla bağlayabilirsiniz.

 

Tak ve Çalıştır Özelliği ile Kolay Ses Kaydı

Windows, Mac ve Playstation cihazlar ile tam uyumlu bir yapı sunan profesyonel mikrofon, tak çalıştır özelliğine sahiptir. Kolay bağlantı kuran model, sorunsuz ses ve kesintisiz ses kayıtları almanızı sağlar.

İdeal Mikrofon Ölçüleri

Kapsül boyutu 14 mm olan mikrofon ideal boyutları ile dikkat çeker. Dar alanlarda bile fazla yer kaplamayan ürün 110x65x140 mm ölçülerine sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Model: Fireball M9
  • Bağlantı Türü: USB
  • Mikrofon Ölçüleri: 110x65x140 mm
  • Tak Çalıştır Özelliği: Var
  • Kontrol: Tuş
  • Kırmızı LED: Var
  • Bit Hızı: 16 bit
  • Örnekleme Hızı: 48 KHz 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
THRONMAX M9 FİREBALL USB 48KHZ 16BIT HD KAYIT METAL STAND PROFESYONEL YAYINCI MİKROFONU 34962
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
THRONMAX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
THRONMAX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok