Trust 22614 Lance Streaming Tripodlu Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Trust 22614 Lance Streaming Tripodlu Mikrofon

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Yüksek Hassasiyetli Mikrofon

Trust tarafından tasarlanan tripodlu mikrofon, yüksek hassasiyetli duraksız ses iletim özelliğiyle dikkat çeker. Yayın, podcast ve akustik müzik kayıtları için biçilmiş kaftan niteliğindeki ürün, gelişmiş teknik özellikleri sayesinde ses teknolojisi meraklılarından tam not alır. 

Minimum Arka Plan Gürültüsü

Temiz bir ses elde etmenizi kolaylaştırmak amacıyla kardiyot kayıt özelliğine sahip olan mikrofon, minimum arka plan gürültüsü ile çalışmanıza imkân tanır. Üründe ayrıca son teknoloji mekanik bağlantı bileşeni “Shock mount” ve pop filtresi de bulunur.

İçerik Üreticileri için Tasarlandı

Tüm PC ve dizüstü bilgisayarlara uyumlu dijital USB bağlantısının yardımıyla içerik üreticilerinin yardımına koşan ürün, önemli ölçüde esneklik sunar. Mikrofonu YouTube, Twitch ve Facebook gibi farklı platformlarda yapacağınız yayınlarda kullanabilirsiniz. 

Ergonomik Kullanıcı Deneyimi

1,8 metre uzunluğundaki mikrofon, ergonomik kullanıcı deneyimi vadeder. Yayın yapacağınız elektronik aygıta yakın mesafede olma zorunluluğunu ortadan kaldıran ürün, pratik kullanımı hatırı sayılır seviyede destekler. 

Konuşma Kalitesini Artıran Ses Filtresi

Trust mikrofon konuşma kalitesini artıran ses filtresini bünyesinde barındırır. Söz konusu filtre, patlamalı seslerin ve tıslama seslerinin yayına minimum seviyede yansımasını sağlar. Böylece ek bir düzenlemeye gerek kalmadan sesiniz net şekilde duyulur. 

Açıyı İstediğiniz Gibi Ayarlayın

Lance yayın mikrofonu açıyı istediğiniz gibi ayarlamanızı mümkün kılan tripod standı ile birlikte satışa sunulur. Tripod yardımıyla mikrofonun açısını yayına katılan insanların sizi en iyi duyabileceği biçimde ayarlayabilirsiniz. 

Oyun Tutkunlarının Gözdesi

Cihaz benzersiz özellikleriyle oyun tutkunlarının da ilk tercihleri arasında yer alır. PS4 ve PS5 ile uyumlu olarak üretilen mikrofon Windows, macOS ve Chrome OS işletim sistemlerini destekler. Ürünü macOS kurulu bir “MacBook” ile kullanmak için USB dönüştürücü temin etmeniz gerekir.

Şık Tasarım

Trust’ın inovatif üretim anlayışının bir sonucu olan mikrofon, şık tasarımıyla ilk bakışta dikkatleri üzerine çeker. Ürün masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınız ile tasarım açısından da uyum gösterir. 

Teknik Özellikler

 • Direnç: 2200 Ω
 • Frekans Aralığı: 20 - 20.000 Hz
 • Toplam Ağırlık: 573 g
 • Mikrofon Boyutları: 177 x 45 x 44 (Y x G x D) mm
 • Gürültü Azaltma Özelliği: Var
 • USB Girişleri: USB-A ve USB-B
 • Sinyal Gürültü Oranı: 70 dB
 • Mikrofon Sensör Tipi: Yoğunlaştırıcı
 • Kablo Uzunluğu: 1,80 m
 • Hassasiyet: -45 dB
 • Ses Basınç Seviyesi: 120 dB

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GXT 242 LANCE STREAMİNG MİKROFON
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ONLINE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok