Samson C02 Profesyonel Kalem Kondenser Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Samson C02 Condenser Mikrofon

Samson C02, hem canlı performanslarda hem de kayıt uygulamalarında kullanılmak için özel olarak tasarlanan, condenser tipi bir stüdyo mikrofonudur. Kalem biçimindeki kompakt tasarımı sayesinde pek çok alanda kolaylıkla konumlandırılabilen Samson C02’yi bir konuşma mikrofonu olarak da kullanabilirsiniz.

Gürültü Önleyen Kardioid Özelliği

Kardioid özellikli olan Samson C02 kalem mikrofon, sesleri tek yönden algılayarak dış ortamdaki gürültünün kayda karışmasını önler. Vokallerin yanı sıra perküsyon, gitar ve piyano gibi pek çok enstrümanı izole olarak kaydetmek için C02 mikrofonu kullanabilirsiniz.

XLR Bağlantılı Mikrofon Avantajı

Samson C02 condenser mikrofon maksimum iletim kalitesi sağlamak için altın kaplamalı XLR konnektör ile donatılmıştır. Dayanıklı olması ve elektromanyetik dalgalardan etkilenmemesi ile sahne ve ses ekipmanlarında yaygın olarak kullanılan bu konnektör sayesinde mikrofonunuzu stüdyonuzdaki pek çok cihaza kolaylıkla bağlayabilirsiniz.

Profesyonel Ses Kalitesi

C02 mikrofon, 40Hz – 20kHz aralığındaki doğrusal frekans tepkisi ve yüksek ses seviyelerine direnç gösteren 200 Ohm empedans değeri ile profesyonel kalitede kayıtlar oluşturmak için idealdir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SAMSON C02 PROFESYONEL KALEM CONDENSER MİKROFON
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GRİ
Orıjınal Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
SAMSON
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SAMSON
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok