Samson Meteorite USB Kondenser Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kardioid Modu ile Gürültüsüz Kayıt

Meteroite, mikrofonun sesleri tek yönden yakalamasını sağlayarak dış ortamdaki gürültülerin kayda karışmasını önleyen kardioid modu ile çalışır. 16-bit, 44.1/48kHz çözünürlükte kayıt alabilen Samson mikrofon ile internet üzerinden canlı yayın yaparken sesinizi dinleyicilere net olarak iletebilirsiniz.

Stüdyo Kalitesi Sunan Kompakt Mikrofon

Samson Meteorite condenser mikrofon 20Hz–20kHz frekans aralığı ve sesleri pürüzsüz olarak işleyen 14 mm diyaframı ile stüdyo kalitesinde kayıtlar almanıza imkân verir. Oldukça kompakt bir tasarıma sahip olan bu mikrofonu evinizde veya dış ortalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mobil Kullanıma Uygun Tasarım

Pek çok işletim sistemi ve dijital ses düzeleme yazılımının yanı sıra mobil kullanıma da uyumlu olan Samson mikrofonu herhangi bir USB dönüştürücü ile telefon veya tabletinize bağlayabilirsiniz.

Pratik Kullanımlı Manyetik Stant

Daire biçiminde tasarlanmış olan Samson condenser mikrofon, konum ve açısını tercihinize göre tam olarak ayarlayabilmenize imkân tanıyan manyetik bir stant ile birlikte gelir. Mikrofonu çalışma ortamınızdaki manyetik özellikli herhangi bir yüzeye tutturabilir veya gürültülü ortamlarda direkt elinize alarak da kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SAMSON METEORİTE USB CONDENSER MİKROFON
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
SAMSON
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SAMSON
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok