Tannoy Gold 7 Premium 6.5 inç 300 Watt Stüdyo Monitörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Profesyonellere Hitap Eden Referans Monitörü

Kayıt, miks mastering ve edit aşamalarında en doğru müzik sunumunu sağlayan Tannoy Gold 7 stüdyo monitörü, profesyonellerin ihtiyaçlarını mümkün olan en doğru şekilde karşılamak için tasarlanmıştır. Bir stüdyo monitöründen bekleneni fazlası ile sunan başarılı cihaz, Dual Concentric sürücü teknolojisi ile fark yaratır.

AB Sınıfı Amplifikatör Avantajı

A sınıfı amplifikatörlerin yüksek performansı ile B sınıfı amplifikatörlerin verimliliğini bir arada sınan AB sınıfı amplifikatörü sayesinde çok daha yüksek performans gösterir.

Yüksek Performanslı Bass ve Tiz Sürücüleri

Dual Concentric sürücü teknolojisi ile benzerlerinden ayrılan Tannoy Gold 7 stüdyo monitörü, faz farkının önüne geçmek amacıyla özel bir tasarıma sahiptir. Tiz sürücünün bass sürücü ortasında konumlandırıldığı bu tasarım sayesinde gerçekçi bir sahne ortamı sağlanır.

İddialı Tasarım ve Dayanıklı Yapı

Hoparlör ve amplifikatörlerin birbirine entegre edilerek kullanıcıların beğenisine sunulduğu Tannoy Gold 7 stüdyo monitörü, zarif tasarımının yanı sıra yoğun kullanıma dayanıklı olması ile dikkat çeker.

Farklı Ortamlarda Kullanıma Uygun Yapı

Akustik olarak birbirinden farklı olan ortamlarda kusursuz performans gösterecek şekilde tasarlanan Tannoy Gold 7 stüdyo monitörü, sağ ve sol ayrımı olmaksızın kullanım avantajı sunar. Bu sayede hoparlörlerin arka kısmında yer alan seçim anahtarı sayesinde dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TANNOY GOLD 7 PREMİUM 6.5 İNÇ 300 WATT STÜDYO MONİTÖRÜ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TANNOY
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TANNOY
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok