TC Electronic Bonafide Buffer Analog Pedal

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Otomatik True ByPass

Pedal, “Güç Kesintisi Modu” sayesinde performans esnasında güç kesildiğinde otomatik olarak True Bypass’e geçer. TC Electronic Bonafide Buffer analog pedal ile ses kaybı yaşamadan beste yapmaya veya performans sergilemeye devam edebilirsiniz.

Ultra Kompakt ve Dayanıklı

TC Electronic Bonafide Buffer analog pedal, ekstra minimal bir tasarıma sahip olması ile seyahat için oldukça idealdir. Rahatlıkla taşınır olmasının yanı sıra döküm metal kasanın güçlü dokusu, bu taşıma sırasında pedalın deformasyona uğramasını önler. Evde, seyahatte, turnede, istediğiniz her yerde yanınızda!

TC Electronic Bonafide Buffer Analog Pedal

TC Electronic Bonafide Buffer analog pedal, gelişmiş özelliği sayesinde ton emici adımları önleyerek tam olarak hayalinizdeki tonları elde etmenize yardımcı olur. Yüksek kaliteli pedal, uzun kablolarda sinyal bozulmalarını önleyerek enstrümanınızdan berrak ve canlı sesler almanızı mümkün kılar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC BONAFİDE BUFFER ANALOG PEDAL
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok