TC Electronic Brainwawes Pitch Shifter Efekt Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Brainwaves Pitch Shifter Efekt Pedalı

TC Electronic Brainwaves Pitch Shifter efekt pedalı, menzili ve değişken perde efektleriyle stüdyo sınıfı bir parçadır. Oktav pedalı ile benzer işlev gören pedal, ses sinyalinin bir oktavını milisaniyeler ile eşleştirerek duyurur. Brainwaves’in 4 oktav, çift ses ve Mash ayak pedalı sayesinde muhteşem bir perde değiştiriciye sahip olabilirsiniz.

TonePrints ile Özel Adım Ayarları

TonePrints uygulaması kullanarak Brainwaves Pitch Shifter efekt pedalı için hazırlanan print’leri, pedalınıza gönderebilirsiniz. Kendinize özel adımları keşfetmek veya genişletmek için adım ayarlarınızı hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. TC Electronic Brainwaves Pitch Shifter’ın üstün teknolojisi ile unutulmayacak notaları oluşturmaya hazır mısınız?

Perde Değiştirme Modu

Pitch Shifter efekt pedalı, Perde Değiştirme Modu (Pitch Polymath) iki adede kadar ekstra ses ekleyerek daha geniş bir ses aralığı sunar. TC Electronic Brainwaves, aynı zamanda bu seslerin, orijinal sinyalin üstüne mi yoksa altına mı geleceğine sizin karar vermenize imkân sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC BRAİNWAVES PİTCH SHİFTER EFEKT PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
PEMBE
Orıjınal Renk
PEMBE
Renk
PEMBE
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok