TC Electronic Corona Chorus Gitar Efekt Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tri-Chorus ile Gitar Tonu Seçeneklerini Genişletin

Corona Chorus'un Tri-Chorus özelliği ile aynı anda üç farklı chorus efektini kullanarak inanılmaz sesler üretebilirsiniz. Stereo modda en iyi sonuçları veren Tri-Chorus derinlik, hız, faz ve efekt gecikme süresi gibi çeşitli ofsetlere sahiptir.

Ton Kaybı Yaşamadan Efekt Pedalı Kullanın

Pil kapağının altında yer alan minik anahtarlarla Bypass ayarlarını yapabilirsiniz. True Bypass sayesinde pedal devrede olmadığında çaldığınız tonda renklenmeler yaşamazsınız. Buffered Bypass ise uzun kablo veya birden fazla pedal kullandığınızda ton kaybını önlemeye yardımcı olur.

Efsanevi Gitar Pedalı Sizin için Yeniden Tasarlandı

TC Electronic’in efsanevi chorus pedalı firmanın 40. yılı için özel olarak sınırlı sayıda üretildi. Corona'nın orijinal SCF pedalının ikonik görünümüne sahip olan Corona Chorus dayanıklılığı ve teknolojik alt yapısıyla öne çıkar. Gitaristlerin beklentilerini fazlasıyla karşılayan kaliteli ses efektlerinin yanı sıra tek vidayla kolayca değişebilen pil tasarımı da yüksek puan alır.

Yalnızca Efektli Sinyaller Elde Edin

Pedal çıkışından gelen tüm doğrudan sinyalleri kaldıran Kill Dry’ı pil kapağının altındaki anahtarları kullanarak aktive edebilirsiniz. Paralel efekt loop’unda kullanabileceğiniz Kill Dry, kuru sinyalleri yok ederek tamamen efektli sinyal göndermenizi sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC CORONA CHORUS GİTAR EFEKT PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
YEŞİL
Orıjınal Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok