TC Electronic Crescendo Auto Swell Efekt Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Keman Hassasiyetinde Hat Oluşturan Pedal

Attack sürelerini kontrol eden pedal, keman ritimlerine benzeyen gitar hattı oluşturabilir. Düşük seviyelerde başlayan sesin kısa sürede yüksek seviyeye gelmesini sağlayan Crescendo, geçiş aralığını ayarlamanıza ve bu efekti açıp kapatmanıza olanak tanır.

Sıkıştırma için Sensitivity Anahtarı

Sensitivity, uygulanan sıkıştırma miktarını temsil eden duyarlılık anahtarıdır. Duyarlılığı ne kadar artırırsanız, yüksek ve alçak sesleriniz o kadar çok birbirine sıkıştırılır.

Crescendo Otomatik Yükseltme Pedalı

Crescendo Auto Swell, kademeli ve güçlü hacim artışları oluşturmanıza olanak sağlar. Hassas ve saldırı efektleri yapmanıza izin veren iki anahtara sahip sade bir Ara yüzü bulunur.

Sadece İki Anahtar ile Pratik Kontrol

İki anahtarı ve bir Bypass düğmesi ile dikkat çeken efekt pedalı, kolay kullanım sunar. Kompresörün giriş sinyalinize ne yaptığını kontrol eden attack anahtarı seçim vuruşlarınızı daha sert hale getirir. ilk saldırı sesi engeller ve yerine tam ses seviyesine ulaştırır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC CRESCENDO AUTO SWELL EFEKT PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok