TC Electronic Dark Matter Distortion Analog Pedal

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sound Üzerinde Tam Hakimiyet

Üzerindeki gain, bass, treble ve level düğmeleri bulunduğu için üzerinde çalışılan sound üzerinde tam hakimiyet koruma olanağı tanır. Bu sayede her adımda hedeflediğiniz tona daha fazla yaklaşır, tasarladığınız sound'a kısa sürede ulaşırsınız.

Ekstra Geniş Ses Tonu Avantajı

Üzerinde çalıştığınız tona zarar vermeden sizin ayarladığınız oranda distorsiyon eklemesi için tasarlanan TC Electronic Dark Matter Distortion analog pedal, blues tonlarından klasik rock tonlarına kadar ekstra geniş bir ses yelpazesini kapsar.

Çalma Stilini Gölgelemeyen Yapı

Tüm müzik türlerine yanıt verebilecek kapasitede olan TC Electronic Dark Matter Distortion analog pedal, tamamı analog devreler, çift bantlı tone kontrollerinin yanı sıra level ve drive düğmelerine de sahiptir. Bu sayede siz tone üzerinde çalışırken çalma stilininiz gölgelenmez.

Voicing Düğmesi ile İnce Bass Ayarı

Bass'lara ince ayar yapmanıza olanak tanıyan voicing düğmesine sahip olan TC Electronic Dark Matter Distortion analog pedal, lead ile grunge sound arasındaki tüm stiller için idealdir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC DARK MATTER DİSTORTİON ANALOG PEDAL
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok