TC Electronic Echobrain Analog Delay Gecikme Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Delay Aralığı ve Maksimum Süre

Minimum 40 milisaniye gecikme sağlarken maksimum 300 milisaniye gecikme uygulayabilen pedal, hemen her uygulama ve stil için uygundur.

Vintage Gecikme Efekti için Gitar Pedalı

TC Electronic Echobrain analog gecikme pedalı, gerçek analog tasarımı sayesinde ihtiyacınız olan tüm vintage yankıları ve gecikmeleri elde etmenizi sağlar. Pratik kullanımı ve gecikme süreleri sayesinde dilediğiniz gecikmeleri ve yankıları özgürce kullanabilir, retro soundlar yakalayabilirsiniz.

Dayanıklı Kasa ve Pratik Kullanım

Gecikme süresini ayarlayabileceğiniz bir “Time” düğmesi, yankı ve efektler için “mix” düğmesi ve tekrarların sıklığını düzenleyebileceğiniz bir “repeat” düğmesi ile ince ayar yapmanıza izin veren Echobrain pedal, metal kasası ile uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklılığa sahiptir.

Delay Kullanımında Tekrarlar

Gecikme süresini nispeten daha kısa tuttuğunuzda tekrarlar belirginleşirken biraz daha uzun süre uygularsanız tekrarlar daha ince ve daha sıcak hale gelir.

Echobrain’den Yankı Efektleri

Doğal tekrarları ile gitaristlere benzersiz deneyim yaşatan Echobrain analog pedal, vintage yankı efektleri ile ikonik tonları elde etmenize ve delay ile birleştirerek kendi özgün stilinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC ECHOBRAİN ANALAOG DELAY GECİKME PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
KAHVERENGİ
Orıjınal Renk
KAHVERENGİ
Renk
KAHVERENGİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok