TC Electronic Gauss Tape Echo Efekt Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taşıması Kolay Portatif Tasarım

Bant pedallarından daha küçük tasarlanan Gauss Tape, sağlam ve oldukça dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Bu sayede dilediğiniz yere yanınızda götürebilir ve 1950’li yılların klasik rock soundlarını elde edebilirsiniz.

Gauss Tape ve İkonik Bant Yankıları

Teyp birimlerinin kalın, sıcak efsanevi seslerini sunan Gauss Tape Echo pedalı, pratik kullanımı derin efektleri ile öne çıkar. İkonik bant yankılarının sesini Gauss Tape ile elde edebilir, vintage soundlarla gitarınızı çok yönlü kullanabilirsiniz.

Kendi Kendine Salınan Yankı Efekti

Altta yatan algoritma, güçlü perde dalışları ve kendine salınan psychedelic spiraller oluşturmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda orijinal bant yankı pedallarının eski sıcak tınısını, otantik bass düşüşlerini, flutter ve fow efektlerini sunar.

Üç Farklı Anahtar ile Ton Kontrolü

Gauss Tape Echo, gecikme süresi, sürdürme ve hacim üzerinde kontrol altına alabileceğiniz sezgisel bir ton kontrolü kullanır. Standart gecikme pedalları gibi tonunuzu az, orta ve çok fazla esneterek aralıklarla boşluk hissi yaratır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC GAUSS TAPE ECHO EFEKT PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok