TC Electronic Hypergravity Compressor Sıkıştırma Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çok Bantlı Sıkıştırma

Multiband kompresör özelliğine sahip olan TC Electronic HyperGravity, sıkıştırma işlemini ses sinyalini frekans aralıklarına bölerek gerçekleştirir. Böylelikle sadece sıkıştırmak istediğiniz frekans grubunda düzenleme yaparak gitarınızın ürettiği ses dalgalarının dinamik çeşitliliğini koruyabilirsiniz.

TonePrint ile Soundlarınızı Kaydedin

TC HyperGravity, pedal ile ürettiğiniz sesleri ve farklı kombinasyonlarla oluşturduğunuz hassas ayarlamaları daha sonra tekrar kullanmak için bilgisayarınıza kaydetme imkânı sunan TonePrint özelliğine sahiptir. Tamamen ücretsiz olan TonePrint uygulamasını internet üzerinden indirebilirsiniz.

TC Electronic HyperGravity Compressor Pedal

Yüksek kaliteli analog devreler ve son teknoloji dijital özellikleri bir arada sunan HyperGravity, blend işlevi ile orijinal sinyalinizin etkisini ve hissini korumak için efektli ve efektsiz tonları birlikte kullanmanıza olanak tanır.

Vintage Kompresor Modu

TonePrint ve Multiband kompresör özelliklerinin yanı sıra analog bir vintage sıkıştırma pedalı gibi de kullanılabilen TC HyperGravity, county, funk ve bluegrass türü parçalar üretirken veya eski klasikleri çalarken gitarınızla mükemmel nostaljik soundlar elde etmenize imkân verir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC HYPERGRAVİTY COMPRESSOR SIKIŞTIRMA PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
AÇIK MAVİ
Orıjınal Renk
AÇIK MAVİ
Renk
AÇIK MAVİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok