TC Electronic Hypergravity Mini Compressor Pedal

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üstün Motor Teknolojisi ile Seviye Ayarı

Teknolojik olarak üstün motoru, sıkıştırmasını yüksek, orta ve düşük seviyelerinize mükemmel şekilde uyarlar. Bu, size standart tek bantlı sıkıştırma ile elde edebileceğinizden çok daha şeffaf ve nihayetinde daha fazla müzikal sıkıştırma sağlar. Bu sayede orijinal sesinizden hiçbir ödün vermeden ince, havadar vurgulardan sağlam, karmaşık olmayan temellere geçebilirsiniz.

Ödün Vermeyen Sıkıştırma

HyperGravity'nin son derece gelişmiş çok bantlı dinamik algoritması, stüdyo prodüksiyon başyapıtı System 6000'deki MD3 sıkıştırma algoritmasına eşdeğerdir. Ücretsiz TonePrint düzenleyicisi ve birçok parametresi, kendi sıkıştırma ayarlarınızı tam istediğiniz gibi özelleştirmenize olanak tanır. Ayrıca hazır sesleri pedala indirerek kullanabilirsiniz.

HyperGravity ile Sesinizi Mükemmel Bir Sese Dönüştürün

Son teknoloji ürünü bir HeavyGravity, havalı bir vintage kompresör ve TonePrint teknolojisi sayesinde en az üç harika sıkıştırma moduna sahiptir. Bu kombinasyonlar sayesinde birçok sıkıştırma modu elde edebilir ve farklı soundlar kaydedebilirsiniz.

Benzersiz Ton Seçenekleri

HyperGravity Compressor, aradığınız düz dinamiklere sahip profesyonel tonun anahtarıdır. HyperGravity ile benzeri görülmemiş tonlara sahip olabilir, yaratıcılığınızı pekiştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC HYPERGRAVİTY MİNİ COMPRESSOR PEDAL
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
AÇIK MAVİ
Orıjınal Renk
AÇIK MAVİ
Renk
AÇIK MAVİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok