TC Electronic Mojomojo Paul Gilbert Overdrive Pedal

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

TC Electronic Mojomojo Overdrive Pedal

Pedal; Mojomojo pedalını her zaman aynı ses ayarıyla kullanan, çok yönlü ton fanatiği Paul Gilbert'ten ilham alınarak üretilmiştir. Overdrive seslerin, temel tonda ve tam olarak doğru şekilde çevrilmesi için ultra gelişmiş bir sisteme sahiptir.

Paul Gilbert Sürümü ile Ekstra Hız!

Bir önceki modelle aynı kontrol sistemine sahip olan TC Electronic Overdrive pedal, "11” isimli mod sayesinde tonların kalitesini bozmadan aşırı hıza geçmeyi sağlayarak önceki modelden ayrılır. Ekstra kazanç mod anahtarı sayesinde yüksek hızda berrak tonlar elde ederek yeteneklerinizi, daha görünür kılabilirsiniz.

Kontrol Sizde

Klasik Drive, Level, Bass ve Treble düğmeleri; performansa tanımlanan sonic iyileştirmeler üzerinde kontrolün sizde olmasına izin verir. TC Electronic Mojomojo Paul Gilbert Overdrive pedal ile tarzınızı yansıtırken bir gitar efsanesinin, performans sırasında tam olarak neler hissettiğini deneyimleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC MOJOMOJO PAUL GİLBERT OVERDRİVE PEDAL
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
LACİVERT
Orıjınal Renk
LACİVERT
Renk
LACİVERT
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok