TC Electronic Polytune 3 Noir Akort Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kromatik ve Strobe Akort Modu

Polytune 3 Noir pedalın kromatik modu ile 12 notanın hepsi için hassas ton ayarlamaları yapabilir, gitar ve diğer enstrümanlarınızın akordunu zahmetsizce değiştirebilirsiniz. 0,02 nota doğruluğu sağlayan strobe modunu ise yaptığınız akort ayarlarını kontrol etmek için kullanabilirsiniz.

TC Electronic Polytune 3 Noir Akort Pedalı

Polifonik özellikli bir akort pedalı olan TC Electronic Polytune 3 Noir, aynı anda altı gitar telinin akort ayarını yapmanıza olanak tanır. Böylelikle kayıt ve canlı performanslarınız sırasında zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Geniş LED Pedal Ekranı

TC Electronic pedalın dijital ekranı yaptığınız ayarları rahatlıkla görüp takip edebilmeniz için 106 LED lamba ile donatılmıştır. Bu sayede açık havada güneşin tepede olduğu saatlerde de pedalınızı kullanabilirsiniz.

Kompakt Tasarımlı Pedal Avantajı

3,6 santim yüksekliğe ve 2 santim genişliğe sahip olan bu kompakt pedalı sahne, ev, stüdyo gibi pek çok alanda konumlandırabilir, seyahat ederken çantanızda veya cebinizde taşıyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC POLYTUNE 3 NOİR AKORT PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok