TC Electronic Rusty Fuzz Vintage Efekt Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Herkese Hitap Eden Sade Arayüz

Vintage görünümünü klasik tonlar ile tamamlayan TC Electronic Rusty Fuzz efekt pedalı hem deneyimli hem de deneyimsiz müzisyenlerin kolaylıkla kullanabileceği kadar sade bir arayüze sahiptir.

Zengin Ton Seçenekleri

1960'lı yılların efsanevi Fuzz Face devrelerinden esinlenen klasik tonlu gitar efekt pedalı sahip olduğu sonsuz ton seçeneği sayesinde pürüzsüz ve dinamik tonlar elde etme avantajı sunar.

Gitar Sololarını Eşsiz Kılan Performans

Pürüzsüz tonlardan cızırtılı tonlara kadar pek çok efekti bir arada sunan TC Electronic Rusty Fuzz efekt pedalı, gitar performansını ileri bir seviyeye taşımak isteyenlere hitap eder. Bu sayede gitar sololarınızın benzersiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Zamanda Yolculuk Avantajı Sunan Gitar Pedalı

Sunduğu klasik tonlar ile zamanda yolculuk imkânı sunan TC Electronic Rusty Fuzz efekt pedalı, armonik zenginliği ile öne çıkan sololar için idealdir. Benzersiz ton seçenekleri ile kendi tarzınızı yansıtma olanağı da sunan bu başarılı pedal, özellikle gitar sololarınızı zenginleştirme ayrıcalığı sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC RUSTY FUZZ VİNTAGE EFEKT PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
KAHVERENGİ
Orıjınal Renk
KAHVERENGİ
Renk
KAHVERENGİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok