TC Helicon Go XLR 4 Kanallı Online Broadcast Mikser

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Özelleştirilebilir Kontrol Paneli

TC Helicon GO XLR 4 kanallı mikser üzerinde yer alan dijital kontrol paneli sayesinde birçok ayarı dilediğiniz gibi yapabilir, kullanım alışkanlıklarınıza göre kendi kullanıcı profilinizi oluşturabilirsiniz.

Altı Farklı Vokal Ön Ayarı

Kaydedilen altı farklı vokal profiline tek tuşla erişim olanağı sunan TC Helicon GO XLR mikser, ücretsiz GoXLR uygulaması ile sonsuz vokal tonu oluşturabilir, birçok efektten faydalanabilirsiniz.

Sansür ve Mute Tuşları

Kaydetmek veya üzerinde oynamak istediğiniz ses kliplerinde geçen ve duyulmasını istemediğiniz kısımları için bir adet sansür butonu bulunan TC Helicon GO XLR mikseri tek dokunuş ile almanız da mümkün.

Oyun Konsolu Girişli Yayın Mikseri

Hem yayın hem de podcast mikseri olarak tasarlanan TC Helicon GO XLR, stüdyo mikrofonundan masaüstü bilgisayara kadar pek çok ses kaynağı için uygun girişlere sahiptir. Bu sayede hatırlamak veya kullanmak istediğiniz ses kliplerini kaydedebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC HELİCON GO XLR 4 KANALLI ONLİNE BROADCAST MİKSER
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
SAMSON
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC HELICON
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok