Ugreen 3.5mm 2li Aux Kulaklık Çoklayıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kalite ve Sağlamlık

Ugreen 3.5mm 2'li Aux çoklayıcı; akıllı telefonlarınızda, laptoplarınızda, bilgisayarlarınızda veya 3.5mm ses çıkışı sağlayan cihazlarınızda bulunan 3.5mm kulaklık çıkışını çoğaltmanızı sağlar. Bu sayede aynı anda iki kulaklıktan ses çıkışı alabilirsiniz veya iki hoparlörden müzik dinleyebilirsiniz.

İnce, Şık Tasarımı ile Hi-Fi Desteği

İnce olarak tasarlanmış konnektör başlıkları, dayanıklılığı ve zarifliği ile oldukça kullanışlıdır. Ayrıca filtreli kablosu, Hi-Fi kalitesinde ses iletimi sağlar.

Hızlı ve Stabil

Konnektör bağlantısındaki takviyelerle daha stabil ve esnek olan Ugreen 3.5mm 2’li Aux kulaklık çoklayıcı; MP3 çalar, akıllı telefon, tablet, bilgisayar vb. gibi 3,5 mm bağlantı noktasına (AUX) sahip çoğu cihaza çift kulaklık/ hoparlör bağlanmasına imkan tanır.

Özellikler

  • Konnektör: 3.5mm
  • Konnektör Ucu: Altın Kaplama
  • Malzeme: ABS
  • Uzunluk: 25CM
  • Uyumluluk: Tüm 3.5mm Portlar

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.