PS4 Seagate 2 TB Gaming Drive

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Oyunlarınızı Saklamak için İdeal

Seagate ve PlayStation® iş birliği ile hazırlanan ürün, oyunlarınızı saklamak için size ihtiyacınız olan kapasiteyi sunar. Güçlü performansı ve 2 TB hafızası ile tüm beklentilerinizi karşılar.

Hızlı ve Sorunsuz Çalışma Performansı

Kısa sürede hazır olan PS4 Seagate Gaming Drive modeli, kusursuz çalışma sistemi ile beğeni toplar. Hızlı ve sorunsuz performansı size vakit kazandırarak beklemeyi ortadan kaldırır.

Basit ve Pratik Kurulum

Oyunları açmak için tak-çalıştır yöntemi ile çalışan ürününün bağlantısını yapabilirsiniz. USB 3.0 port ve kablolarını kullanarak oyun konsoluna bağlayabilir, keyifle oyununuza başlayabilirsiniz.

Eski Oyunlarınızı Silmenize Gerek Yok!

En yeni oyunları deneyimlemek istiyor ama klasik eski yapımlardan da vazgeçemiyorsanız PS4 Seagate 2 TB Gaming Drive tam size göre! Hiçbir PS4™ oyunundan vazgeçmenize gerek kalmadan dilediğiniz yapımı saklayabilirsiniz.

Oyun Konsolu Tarafından Algılanır

PS4 Seagate 2 TB Gaming Drive taşınabilir disk bağlantısı yapıldığı anda oyun konsolu tarafından otomatik olarak algılanır. Diski algılayan sistem, sizi basit kurulum için yönlendirir ve zahmetsizce tanıtma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Taşınabilir Boyut

Evde, ofiste ya da tatilde oyun keyfinizden vazgeçmek istemiyor ya da arkadaşlarınıza giderken kendi yapımlarınızı götürmek istiyorsanız, model taşınabilir boyutu ile bu imkanı size sunar.

Cihaza Tam Uyumlu

PS4 Seagate 2 TB Gaming Drive, oyun konsolu için tasarlanan bir ürün olduğundan cihaza tam uyum gösterir ve problemsiz çalışır. PS4™Pro (yazılım sürümü 4.50 veya üstü) gibi her nesilden PS4™ oyun konsolu için gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Her Şey Bir Arada

PS4 Seagate 2 TB Gaming Drive sabit harici disk modeli ile beraber gelen aksesuarlar, kullanım için yeterlidir. 2.5 inç boyutundaki taşınabilir disk, USB 3.0 bağlantı kablosu ve yönlendirme için hızlı başlangıç kılavuzu bulunur.

Özellikler

  • Ürün: Gaming Drive taşınabilir disk
  • Bellek: 2 TB
  • Boyut: 2.5 inç
  • Bağlantı: USB 3.0
  • Cihaz: PS4™, PS4™Pro
  • Standart aksesuarlar: kablo, hızlı başlangıç kılavuzu, taşınabilir disk

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PS4 2TB GAMING DRIVE
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SEAGATE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok